hEpSiSiZ olMaZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hEpSiSiZ olMaZ

en seheker ve eğlencelı hepsi fan

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

[Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak

YazarMesaj
Misafir
Misafir

[Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak Empty
MesajKonu: [Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak   [Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak EmptyCuma Şub. 15, 2008 12:46 pm

Evet msn'de ne dinliyorum özelliği açıkken şarkı ismi yerine istediğinizi yazabilir,bu yazının kayarak ilerlemesini sağlayabilirsiniz.bunun için küçük bi program gerek.bunu alttaki linkten indirebilirsiniz.kolay gelsin.

download;
BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

yapılışı;
BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: [Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak   [Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak EmptyCuma Şub. 15, 2008 4:08 pm

saol jnm
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: [Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak   [Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 8:35 pm

saol jnm
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: [Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak   [Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 10:50 pm

bişiy diil canlarım
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: [Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak   [Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak EmptySalı Mart 18, 2008 9:47 am

saol jnm
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: [Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak   [Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak EmptySalı Mart 18, 2008 9:47 am

saol jnm
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: [Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak   [Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak EmptySalı Mart 18, 2008 9:48 am

bu bilgisayara sinir oluyorum herşewyi iki kere gönderio
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: [Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak   [Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak EmptySalı Mart 18, 2008 9:48 am

bu bilgisayara sinir oluyorum herşewyi iki kere gönderio
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: [Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak   [Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak EmptySalı Mart 18, 2008 11:05 am

bu bilgisayarı düzeltiğince rahatlıyacam yaw
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: [Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak   [Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak EmptySalı Mart 18, 2008 11:06 am

bu bilgisayarı düzeltiğince rahatlıyacam yaw
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: [Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak   [Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak EmptySalı Mayıs 06, 2008 3:30 pm

dj-arşüb demiş ki:
saol jnm

[Animasyonlu Anlatım]Msn'de Kayan Yazı Oluşturmak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-