hEpSiSiZ olMaZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hEpSiSiZ olMaZ

en seheker ve eğlencelı hepsi fan

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sen bnm kim olduqumu biliyormusun ?

YazarMesaj
Misafir
Misafir

sen bnm kim olduqumu biliyormusun ? Empty
MesajKonu: sen bnm kim olduqumu biliyormusun ?   sen bnm kim olduqumu biliyormusun ? EmptyÇarş. Şub. 06, 2008 3:43 pm

Üniversitenin büyük amfisinde 800 kişinin katıldığı bir imtihan... Süre iki saat... Profesör son derece sert ve sürenin esnetilmesine imkân yok. Cevapları yetiştiremeyen kalıyor. Bu yüzden bütün talebeler harıl harıl kâğıt dolduruyorlar.

Ama birisi ağırdan gidiyor. Biraz düşünüyor biraz yazıyor. Hiç aceleci bir hâli yok.

Derken süre doluyor. "Getirin kâğıtları çocuklar" diyor profesör ve herkes bitirebildiği kadarıyla kâğıdını getirip masanın üzerine koyuyor. Veren çıkıyor, veren çıkıyor, masanın üzerindeki kâğıtlar birikiyor. Sınıfta hiç talebe kalmıyor. Bir kişi hâriç. Bizim ağırdan giden talebe hiç istifini bozmadan yazmaya devâm ediyor.

Böylece biraz daha zaman geçtikten sonra, bizimki kalkıp kürsüye gidiyor ve kâğıdını bir sonraki ders için hazırlıklarını tamamlamakta olan profesöre uzatıyor. Profesör kızarak:

-Hayır! Çok geç kaldın. Artık senin kâğıdını alamam...

Bizimki ters ters bakıyor:

-Sen benim kim olduğumu biliyor musun?

-Yoo, aslında bilmiyorum. Ne olacak?

Talebe bakışlarını dikleştirerek tekrar soruyor:

-Sen benim kim olduğumu biliyor musun?

-Hayır bilmiyorum! Üstelik bu hiç de mühim değil!

-İyi öyleyse, diyor bizimki ve yığılı duran imtihan kâğıtlarının bir kısmını kaldırıyor ve araya kendi kâğıdını koyup kâğıtları tekrar düzeltiyor. Sonra da:

-İyi günler hocam, deyip profesörün şaşkın bakışları arasında yürüyüp gidiyor.

yane onun kaqıdıda arada kaynıyacak
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sen bnm kim olduqumu biliyormusun ?   sen bnm kim olduqumu biliyormusun ? EmptyCuma Şub. 15, 2008 12:59 pm

çok teşekkürler cnm benim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sen bnm kim olduqumu biliyormusun ?   sen bnm kim olduqumu biliyormusun ? EmptyPtsi Şub. 18, 2008 7:53 pm

bişe deil
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sen bnm kim olduqumu biliyormusun ?   sen bnm kim olduqumu biliyormusun ? EmptyC.tesi Mart 01, 2008 8:23 pm

bida teşekkür diim dedim la
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sen bnm kim olduqumu biliyormusun ?   sen bnm kim olduqumu biliyormusun ? EmptyC.tesi Mart 01, 2008 8:29 pm

bnde tekrr tşk jnms diim barii
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sen bnm kim olduqumu biliyormusun ?   sen bnm kim olduqumu biliyormusun ? EmptyC.tesi Mart 01, 2008 8:38 pm

aynen cnm Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sen bnm kim olduqumu biliyormusun ?   sen bnm kim olduqumu biliyormusun ? EmptySalı Mart 18, 2008 9:26 am

saol jnm
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sen bnm kim olduqumu biliyormusun ?   sen bnm kim olduqumu biliyormusun ? EmptySalı Mart 18, 2008 10:03 am

saol jnm

sen bnm kim olduqumu biliyormusun ?
1 sayfadaki 1 sayfası